CDocumentsandSettingsDaveApplicationDataFUJIFILMFinePixViewerSTemp0415-205256DSCF0226

Motorlu Kurye Paket Dağıtımı

Online olarak satış mı yaptınız? Ürünlerinizin hasar almadan satışını yaptığınız müşterinizin adresine mi gitmesi gerekiyor? Ama söylediğiniz zamanda yetişememe endişesi mi var? Artık korkmayınız. Çünkü sizlerin idmanına yetişecek bir kargo şirketimiz var. ….

Motorlu kuryesi  şirketimiz sizler için sürekli olarak hizmet çalışmasındadır.Sizler ürünlerinizi satın bizler ise siz değerli müşterilerimizin değerli müşterilerinin almış olduğu ürünleri adreslerine iletelim.

Müşterilerinize belirdiğiniz saatte ve günde almış olduğu ürünleri iletelim.Böylece de sizlerde müşterilerinize verdiğiniz sözü tutmuş olun ve itibarınız artsın.

Motorlu kurye elemanlarımız hem müşteri memnuniyeti hem de müşteriye sunulan kurye işinizi hızı konusunda rakipleri ile aralarında oldukça fark olmuştur. Sizlerin memnun kalması için sürekli olarak eğitilen ve sürekli olarak yeniyi arayan bir ekibiz.

Bulduğumuz yeni ile yetinmeyip yeninin de yenisini aramaktayız. Tabii ki bu arayışımızda sizlere hizmet olarak dönmektedir

Moto kurye elemanlarımız sizlerin çağrı merkezimize edeceğiniz telefon sonucunda sizlerin adresinize gelerek en hızlı bir şekilde sizlerden kuryeleri alarak gideceği adrese doğru yönelmektedir. Karşılaşılan trafikte ustaca manevra yaparak ilerlemektedir.

Ve hızını asla kaybetmemektedir. Bu sayede de sizlerin istediği saatte istediği yerde kuryeniz iletilmektedir.

İster kurumsal isterseniz bireysel olarak arayın izleri sizlerin evrak, dosya, ilaç ve daha aklınıza gelinilecek her şeyinizi istediğiniz adrese taşıyalım.Sad3ece bir telefon edin bizlere.